"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Британії продадуть перстень, який в минулому належав Жанні Д'Арк

В Британии продадут перстень, в прошлом принадлежащий Жанне Д`Арк

Британський аукціонний будинок Timeline Auctions виставляє на торги кільце XV століття, яке ймовірно належало Жанні Д'Арк, пише британське видання Daily Mail.

Приналежність реліквії ідентифікована за записами допитів французької національної героїні. У манускриптах зберігся дослівний опис кільця самою Жанною: напис Jhesus Maria, три вибитих хреста.

«НА мій погляд, немає сумнівів, що це її кільце», — стверджує Бретт Хеммонд, головний виконавчий директор Timeline Auctions, пише newsgreat

Раритет поміщений в дубову скриньку. До лоту додаються документи, що засвідчують справжність історичної речі. Після страти Жанни кільце перейшло до її сучасника, англійського монарха Генріха VII.

Організатори торгів встановили початкову ціну лота від 10 до 14 тисяч фунтів стерлінгів. Бретт Хаммонд зізнається, що сподівається виручити набагато більше, зазначає видання.

Жанна Д'Арк — національна героїня Франції, одна з командувачів французькими військами в Столітній війні. Стверджувала, що рухає її діями божественне провидіння, під її керівництвом французьким військом здобуто кілька стратегічно важливих перемог, які призвели до коронації у Реймсі французького дофіна Карла.

Потрапивши в полон до бургундців, була передана англійцям. Засуджена за єресь і спалена на вогнищі. Реабілітована через кілька років після страти, а через 500 років зарахована до лику святих.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини