"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Львівщині запрацює завод японської компанії Fujikura

На Львовщине заработает завод японской компании Fujikura

В Яворівському районі Львівської області розпочне роботу завод японської компанії «Фуджикура». Про це повідомляється на сайті Львівської облдержадміністрації.

Підприємство «Фуджикура» вже є одним з найбільших інвестиційних проектів у Львівській області. Завод буде виробляти електроустатковання для автомобілів. Реалізація проекту дозволить залучити близько €20 млн інвестицій і створити близько 3 тис. робочих місць.

«Минулого тижня я оглянув підготовку до виробництва. Там вже встановили обладнання і готуються до запуску. На офіційному відкритті ми самі переконаємося у виробничих потужностях цієї компанії», — заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка.


Чиновник також запевнив, що в регіоні планується реалізувати кілька інших дуже важливих інвестиційних проектів. Так, у місті Броди розпочнеться зведення заводу концерн Nexans (Франція), який спеціалізується на виробництві кабелів і провідників. Відкриття підприємства очікується в I кв. 2017 року. Європейці бажають інвестувати в будівництво заводу понад 120 млн грн., що дозволить створити близько 2 тис. робочих місць, пише Політолог

Крім цього, ТОВ «Электроконтакт Україна», яке також займається виробництвом електрокабелів, оголосило про намір розширити потужності в Перемишлянському районі. Підприємство готове побудувати в районному центрі новий адміністративний корпус на 800 чоловік, проект будівництва якого вже представили. А компанії «Хюндай Корпорейшн» і «Bombardier» заявили про пошук співпраці з підприємствами Львівщини.

«В 2015 році значно зріс інтерес з боку іноземних партнерів. Зокрема, найбільшими інвесторами виступили Німеччина, Нідерланди і Польща», — додав Олег Синютка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме