"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому так поспішали з судом над Корбаном

Почему так торопились с судом над КорбаномНа самому суді над Геннадієм Корбаном я не був присутній, але у мене склалося враження, що те, що відбувається, дуже далеко від того, яким має бути засідання суду з питання обрання запобіжного заходу.

Корбана щойно прооперували, поставивши два стента. Чому треба було так стрімко везти його з лікарні в суд, якщо остання дата, коли діє попереднє рішення про домашній арешт – 31 грудня? Можна було спокійнісінько зробити все 31 грудня або навіть 1 січня.

Чому цей суд тривав так довго, що адвокатам стало зле – люди не могли вийти з приміщення? Якщо поставити питання про ставлення до учасників судового процесу перед Європейським судом, там би точно сказали, що це негуманне поводження і порушення статті 3 (Загальної декларації прав людини – НВ).

Тому те, що відбувалося наводить на думку про те, що було дуже важливо провести суд як можна швидше і прийняти рішення про утримання в СІЗО.


Корбан відмовився від адвокатів, яким стало погано і до яких вже самих викликали лікарів. Тоді прислали адвоката з Бюро безкоштовної правової допомоги, але не дали часу на ознайомлення з матеріалами справи.

Чому цей суд тривав так довго, що адвокатам стало погано?

Якщо порівняти цей судовий процес з попереднім процесом обрання запобіжного заходу Корбана, який проходив у Чернігові, то це просто небо і земля. Якщо чернігівський процес можна було просто зняти на камеру і потім використовувати як матеріал для лекцій «як потрібно проводити судове засідання з метою обрання запобіжного заходу» (все було зроблено відповідно до закону і відповідало нормам права), то тут все було абсолютно навпаки: ніякої відповідності із законом, повне презирство до людей і їх здоров'я, повне нехтування тим, що людина тільки що пережила операцію на серці.

Я вважаю, що виправдань такій поведінці просто не може бути.

Євген Захаров на НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини