"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мінфін США: Путін приховує своє фактичне багатство

Минфин США: Путин скрывает свое фактическое богатство
Заступник голови Мінфіну США з питань боротьби з тероризмом і фінансової розвідки Адам Жубін звинуватив президента Росії Володимира Путіна в корупції.

«Ми бачили, як він збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників, і маргіналізує тих, хто не належить до його друзів і не займає державні посади. Будь це енергетичне багатство Росії, будь то інші державні контракти, він дає це тим, хто, як він думає, буде служити йому, та виключає тих, в кому сумнівається. Для мене, це корупція»
, – заявив він.

Уряд США ввів санкції проти низки соратників Путіна в 2014 році і заявив, що Путін провів таємні інвестиції в енергетичний сектор. Однак американці тоді не стали безпосередньо звинувачувати президента РФ в корупції.

Жубін не став коментувати секретний доповідь ЦРУ від 2007 року, який повідомляв, що стан Путіна становить близько $40 млрд. Але він заявив, що російський президент володіє таємно накопиченими багатствами, передає hubs.ua

«Він показує, що його державна зарплата становить щось на зразок $110 тисяч в рік. Це не точний опис багатства цієї людини, і він довгий час навчався як приховувати своє фактичне багатство»
, — сказав Жубин.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков відмовився коментувати слова Жубіна, назвавши заяву «чистою вигадкою».

Інтерв'ю Жубіна увійшло в документальний фільм «Таємні багатства Путіна». Його показали на телеканалі BBC One. Сам Путін від участі у фільмі відмовився, зазначає телеканал.

У Мінфіні США Адам Жубин курирує питання санкцій. Євросоюз, США і ряд інших західних країн ввели санкції проти Росії після входження Криму до складу РФ навесні 2014 року.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме