"Підтримати"
Новини
Всі новини

Замначальника ДФС в Одеській області - альфонс?

Рибаков був призначений на нинішню посаду в кінці жовтня. До цього чиновник встиг змінити масу постів у податковій інспекції та її похідних.

Досвідчений блюститель держскарбниці навіть примудрився півроку попрацювати заступником директора «Укртелекому» і близько року (якраз під час Майдану і наступних виборів) помічником народного депутата України. Завдяки спортивним зв'язків з одеськими «Люстратори» і давню дружбу з прокуратурою, СБУ та Кабміном - «ветеран» податкової справи, добре почував себе при Януковичі, зумів уникнути Закону «Про очищення влади».

Згідно з декларацією про доходи Рибакова за 2014-й рік, основний фінансовий тягар тягнула на собі чоловіка податківця. Поки її чоловік заробив якихось 60 тис. 158 грн (з них 28 тис. 759 грн зарплати), працьовита підприємниця поповнила «тумбочку» аж на 3 млн. 341 тис. 500 грн. Правда, «економний» податківець з окладом 2 тис. 400 грн на місяць зумів накопичити 44 тис 473 грн. і вкласти цю суму настільки вдало, що вона принесла більше 30 тис. грн відсотків і дивідендів.
Замначальника ГФС в Одесской области - альфонс?
Замначальника ГФС в Одесской области - альфонс?
Основну частину доходу дружина Рибакова отримала також від відсотків. Неабиякий комерційний талант дозволив їй накопичити в кризові часи майже 26 млн грн на банківських рахунках, поки чоловік віддавав себе без залишку народу України за жалюгідні копійки. Ще 600 тис. Грн бізнес-леді заробила на своєму готелі «Апартаменти в рульовій провулку», розташованої в однойменному провулку під 4-м номером. На жаль, в кінці листопада бізнес довелося згорнути, про що говорить офіційний реєстр. Також на сім'ю Рибакова (в податківця троє дітей) записані чотири земельні ділянки - 1 тис. Кв. м, 666 кв. м, 500 кв. м. і ще один площею також 1 тис. кв. м. Крім цього домочадці обзавелися двома приватними будинками (430 і 288 кв. м), квартирою (34 кв. м) і нежитловим приміщенням (148 кв. м). Сам рибалок кута не має, як і власної землі.

Зате податківець розсікає по місту на двох престижних іномарках - «Lexus GX 460» (2010 г. в., Об'єм двигуна 4,6 л) і трилітровий «Lexus GS 300» (2008 г. в.). Правда, їздить він за дорученням, оскільки японські автомобілі також записані на сім'ю. Як і малолітражних «Toyota Yaris» (2007 г. в.). З особистого автотранспорту Рибаков зумів гордо вписати в декларацію лише 21-річний вітчизняний причіп «Одіссей».
 
Замначальника ГФС в Одесской области - альфонс?

У загальній складності утримання вказаного в декларації майна обходиться родині Рибакових в 37 тис. 315 грн щорічно, що майже на 10 тис. Грн більше, ніж заробляє податківець. Ось і доводиться працьовитої дружині «тягнути лямку» за п'ятьох. Адже чоловік останнім часом вважає за краще їздити на її ненажерливому білосніжному позашляховику. А витрата у японської громадини чималий.
У наступному матеріалі ми відкриємо вам таємницю комерційного успіху «годувальниці-дружини», а також ряд корупційних схем самого Рибакова. Скоро ви дізнаєтеся більш докладно про те, як хороші зв'язки в Мін'юсті і не тільки допомогли «жебракові» податківцю «вивести в люди» свою другу половинку.

Матеріал: usi.online

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини