"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зграя шакалів, що голосувала за «диктаторські закони»

Стая шакалов, которая голосовала за «диктаторские законы»


"Рівно 2 роки тому в стінах українського Парламенту депутати українського народу перетворилися на тварин. Зграя шакалів, голосуючи за "диктаторські закони", керувалась єдиним інстинктом – виживання. Адже за кілька кварталів стояв Майдан. Який все не розходився, який все не вдавалось дискредитувати, попри монолітність команди Януковича і беззубість «опозиційної трійці".

Такими словами розпочав свою статтю сторінці в Facebook харків'янин Сергій Кузан.

"Саме 16 січня Держава Україна взяла курс на силове "вирішення"народного протесту. Збившись у купу, народні обранці слухняно піднімали руки по команді свого (вже покійного) ляльковода, щоб цими "законами" сховатися за силовиками, які мали б придушити протест," - пише Кузан та звертає увагу читачів на фото депутатів, які голосують, стоячи спиною до трибуни. "Це тому, що вони голосують не за законами, а за командою", - підсумовує чоловік.

"Вони легітимізували насильство не менше свого патрона Януковича. Тому кожна піднята рука – в крові Небесної Сотні не менше, ніж у снайперів, які безпосередньо виконали кару майданівців. Це як організатор і виконавець, як співучасники злочину. З тих пір відбулося повне перезавантаження влади: пройшли президентські, парламентські і місцеві вибори. І ці тварини не тільки кримінального покарання не понесли, а й навіть політичної – десятки з них спокійно обрались до нового Парламенту, а команди – у місцеві ради."

Аналізуючи те, що відбувається в Україні, Сергій Кузан додає, що протягом 2 років все можна було списувати на війну – важливо було втримати стабільність, зберегти країну. Але вже давно Росія не веде наступальних дій на Донбасі. Зате Адміністрація Президента будує політичні проекти з цими тваринами, а депутати-майданівці працюють з ними під одним дахом.

"У "Праві" є принцип невідворотності покарання за вчинення протиправного діяння. Це як з нацистськими злочинцями, яких євреї розшукують і через 10, і 50 років за злочини проти свого народу. Хоч ті старенькі дідусі вже давно не представляють ніякої суспільної небезпеки. Все тому, що без дотримання цього принципу у життя, написані всі закони – бутафорія і фарс. Без дотримання цього принципу всі офіційні вшанування-нагородження-церемонії під акомпанемент "Пливе кача", перетворюються в те саме".

"Порушено кримінальні справи, знята депутатська недоторканність, обвинувальні вироки суду будуть важити більше, ніж всі заяви про "геройських чинів" і кольорів на Інститутській разом узяті", - Такими словами закінчив свою статтю Сергій Кузан.

Сергій Кузан

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини