"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Я Roshen робив для себе, а не на продаж" - партнер президента

Якщо корпорацію продавати, то спершу потрібно було звільнити його.

"У мене є свій пакет акцій, І я тут працюю. Розумієте? Можу сказати, що я разом з ним свою частку не збираюся продавати. Я тут вже більше 20 років працюю. Я відразу сказав, що коли Петро Олексійович буде продавати корпорацію, перше, що він повинен зробити, - призначити замість мене якусь людину, оскільки я цим займатися не буду. Бо я це робив для себе, а не на продаж", - додав Москалевський.

Він не розуміє, чому повинен продатись саме Roshen.


"У суспільстві з'явилося засудження президента: що, мовляв, хотів продавати, але не продає. Чесно кажучи, я взагалі не розумію, навіщо Петро Олексійович заявив про продаж і чому він повинен продати саме Roshen, а не, наприклад - 5 каналу. Мені незрозуміло. Але мені було відразу зрозуміло, що тут, в Україні, ніхто нічого не купить, поки тут йде війна", - додав він.

Фабрику в російському місті Липецьк, оцінили в 200 мільйонів доларів і виставили на продаж. Але її купувати ніхто не схотів.

"Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що як тільки туди втік Янукович, в Росії почалися ті самі речі, що й у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і феесбешники", - заявив Москалевський.


Матеріал: gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини