"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

Моя Україна - реалії часу. ВІДЕО

Моя Украина - реали времени. ВИДЕО


Користувачі соцмереж активно поширюють нове вражаюче відео про Україну. У ролику зображено дуже різні частини нашої Батьківщини. Так, на відео є кадри з мирної частини України, так і зображення з бурхливого Донбасу.

Ніякі, навіть самі прекрасні чужі землі, не стануть тією рідною колискою, яка зростила твоїх предків, тебе, і готова прийняти і зростити твоїх нащадків.

У багатьох з нас одна Батьківщина - Україна! Ми любимо її за безмежні, красиві, неосяжні простори. Оглядаючи з висока рідну землю, захватываешься її красою і величчю. Яка широчінь! Який простір!

Далі хочеться написати: "На заході виникають зелені Карпатські гори, на півдні золотиться море пшениці, на сході встають терикони донецьких шахт, на півночі багровіють червоною калиною лисиці. І все це моя Батьківщина – Україна". Але ВІЙНА!...Війна – страшне слово. Це важке випробування для всього народу.

Я вірю, що зовсім скоро напишу про Україну: "... Яка у нас чудова країна! Надра повні корисними копалинами. Ліси повні птахами, звірами, грибами та ягодами. Річки, моря і озера повні рибою і морепродуктами. Степи повні хлібом, овочами і фруктами. і це все - наша Україна..."


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини