"Підтримати"
Новини
Всі новини

Концерт Лободи у Києві скасували під тиском громадськості

Коли ти вісім років "не помічаєш", що у країні, громадянкою якої ти все ще є, йде війна, і спокійно виступаєш на одній сцені з людьми, які цю війну підтримують, коли ти заплющуєш очі на те, що від твоєї країни з кров'ю відривають шматки, і їздиш на фестивалі, які спонсорує уряд агресора, а потім раптом бачиш повномасштабне вторгнення, яке чіпляє і твій добробут, то раптом стаєш "великою патріоткою" і починаєш давати благодійні концерти. 

Все це - соцмережі про співачку Світлану Лободу, яка після руйнування Ірпіня, де був будинок її батьків, побувала там і побачила своїми очима звірства росіян.  І щось, мабуть, зрозуміла.

Але суспільство чомусь у це не дуже повірило.

Важко не заздрити наполегливості Світлани Лободи. Протягом більш ніж року вона не полишає спроб продертися через хащі насмішок та обурення і знову стати зіркою української сцени. Чи хоча б потрапити на її околиці. Але щоразу — гучне фіаско.

Про це пише Детектор медіа

Керівники столичного комплексу відпочинку Osocor Residence скасували концерт LOBODA, який був анонсований на 25 серпня і точно б не відбувся спокійно. Після скандалу менеджери та сама співачка вирішили не доводити до гріха. 

«Osocor Residence та LOBODA прийняли спільне рішення скасувати благодійний концерт 25/08.

Нам прикро, що благодійна мета проведення виступу сприйнялася як відбілення репутації артиста. Проте, ми розуміємо наскільки важливо зараз зберігати внутрішню єдність. Значну кількість квитків вже було придбано. Кошти за них будуть повернуті.

Ми шукаємо інші способи та шляхи, щоби відбудувати ЛОР-відділення ОХМАТДИТу і сподіваємося на вашу підтримку. Слава Україні!»

Поки коментарі не закрили, люди активно висловлюються. Сергій Стерненко похвалив за правильне рішення і, напевне, розслабився, що не доведеться розробляти план зриву концерту. А про це його масово просили (іронічно та серйозно) шанувальники. 

 Офіцер Збройних сил України (і такі люди зацікавилися концертом) виявився не таким радісним. Його пояснення організаторів не надто задовільнило.

 Ну і, зізнатися, у коментарях злі люди не мають чим порадувати і як похвалити працівників Osocor Residence. Це рішення з самого початку було досить дивним, якщо врахувати, що концерт планувався одразу після Дня Незалежності.

Нагадаємо, що після оголошення концерту співак Yarmak, який зараз на війні, написав, що зв'язався з представниками Охматдиту, які стверджували, що Лободу з ними не узгоджували. 

 На що Osocor Residence відповіли так: 

«Стосовно питань до наших партнерів — ми ніколи не затверджуємо з НДСЛ "Охматдит" артистів та афіші. Кошти на закриття їх потреб за фіксованою процедурою передаємо через благодійний фонд "Добро", який є автором проекту по реконтрукції ЛОР-відділення в НДСЛ Охматдит».

І додали, що заклад завжди «ретельно підходить до вибору артистів, які беруть участь у наших благодійних заходах. Усі артисти, яких ми запрошуємо виступити на сцені Osocor, сьогодні повинні мати чітку проукраїнську позицію та відповідати нашим критеріям. З початку повномасштабного вторгнення Світлана Лобода зайняла чітку проукраїнську позицію і неодноразово засуджувала вторгнення Росії в Україну».

 Але, як завжди, у цьому обговоренні була і конспірологія. Мовляв, то хтось перевіряє реакцію українського суспільства. 

Ну, а від Світлани Лободи чекаємо нових спроб прорватися назад. Сльози та благодійність точно не діють. Тому в цій ситуації потрібні сміливі, нетривіальні та принципово нові рішення. 

На фото: концерт у Москві, 2017 рік


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме