"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зрадливому дуету "Кроликів" трохи надавали по вухах у США

У США вже скасували 8 з 9 запланованих концертів "Кроликів". Проросійські гумористи не зможуть виступати, адже активісти зв’язалися з організаторами їх виступів.

Про це повідомив активіст Данило Тонкопій на своїй Facebook-сторінці.

"Два коміка з України під назвою "дует "Кролики" запланували у квітні ряд концертів в США і Канаді: Філадельфія, Нью-Йорк, Чикаго, Майамі, Денвер, Сіетл, Сан Дієго, Лос Анджелес, Ванкувер... Гумор у цих 60-річних коміків примітивний: "Кролики - це не тільки цінне хутро". Але хто ми такі, щоб оцінити гумор? Але річ в іншому. З'ясувалося, що "Кролики" підтримують росіян", - написав Тонкопій.

Він зазначив, що з 2015 року Данилець і Моїсеєнко внесені в базу "Миротворець", тому що вони відвідували тимчасово окупований Крим і виступали на російських концертах. Гумористи висміюють Україну, їздять по Росії й раніше скаржилися, що їх "труять" за підтримку путінського режиму.

Однак "Кролики", судячи з усього, вирішили відправитися у США. Але навряд чи вони очікували, що зіткнуться з "культурою скасування".

"Що ми зробили: зв'язалися з концертними майданчиками. Зв'язалися з промоутерами, з організаторами туру. Підготували листи в мерії. Підготували всі інструменти скасування. У підсумку, скасували 8 з 9 концертів. Поки на сайті організатора залишився тільки концерт в Нью-Йорку, всіх інших концертів вже немає. Над Нью-Йорком теж працюємо, і впевнений, що теж скасуємо. Якщо ні, то будемо організовувати протести й підключати інші канали. Українська підтримка в Нью-Йорку потужна, там багато наших, так що "Кроликам" буде не до сміху. Ось так працює культура скасування", - резюмував підприємець.

   Джерело: Цензор.НЕТ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме