"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Київській області заборонили ілюмінацію та підсвічування на Новий рік.

У суспільстві давно дискутуються теми, пов'язані зі святами: чи їх треба відзначати у воєнний час і як широко. Наразі до всіх тем додався Новий рік. Більшість людей вважає, що не потрібна жодна ілюмінація, навіть у "дозволений" час, не треба ставити ялинку, а вже про феєрверки і говорити не доводиться. І влада з цим згодна.

На території Київської області заборонено використання святкової ілюмінації — гірлянд, світлових декорацій тощо. Рішення прийнято на Оперативному штабі ради оборони Київської області.

Як повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, "це стосується як комерційної, так і комунальної та державної власності. Світлові декорації новорічних ялинок, парків, вулиць — залишимо на потім".

"Ми чинимо спротив ворогу, який здійснює енерготерор нашої країни. Максимальна економія електроенергії — це наш цивільний фронт сьогодні. Обов'язково переможемо!" - резюмував голова ОВА.

У Департаменті культури КМДА повідомляли, що питання формату міських новорічних святкувань, можливості облаштування новорічних локацій в Києві буде вирішуватися наприкінці листопада з урахуванням усіх поточних обставин в країні.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини