"Підтримати"
Новини
Всі новини

На час воєнних дій законсервовано висотну будову - Київський телецентр

Український суспільний мовник ухвалив рішення законсервувати приміщення телецентру Олівець у Києві на період воєнних дій.
 
У компанії назвали три причини такого рішення: ризики безпеки, притаманні висотній будівлі, мінімізація енерговитрат та економія бюджетних коштів.

Член правління Суспільного Родіон Кочубей заявив, що працівники залишили телецентр ще на початку повномасштабного вторгнення. Він нагадав, що одні з перших ракетних ударів були по київській телевежі, яка розташована поряд з Олівцем, внаслідок чого телецентр також отримав пошкодження.

Він нагадав, що телецентр - це 24-поверховий хмарочос, де під час повітряної тривоги відключаються ліфти, і в бомбосховище треба спускатися довго пішки, що також є небезпечним для людей.

Також будівлю законсервують через питання енергетичної безпеки та мінімізації енерговитрат Олівця, який має автономне опалення.

"Ми виходимо з мінімальних обсягів споживання газу, необхідних для збереження функціонування комунікацій будівлі. Температурний режим буде на рівні 7-10 градусів. Працювати за таких умов неможливо", - зазначив Кочубей.

Щороку лише на обслуговування та утримання телецентру йде понад 100 млн гривень, включаючи комунальні витрати, податок на землю, витрати на персонал, додав він.

Цього року у Суспільного, за словами члена правління, був "бюджет виживання", а на 2023-й виділено на 367 млн ​​грн менше, ніж у 2022-му. Тому потрібно опрацьовувати "різні варіанти економії бюджетних коштів".

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме