"Підтримати"
Новини
Всі новини

Якщо Україні не місце в ЄС, скажіть це чітко – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що має з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте очевидні розбіжності на думку членства України в ЄС.

Про це він розповів в інтерв'ю Nieuwsuur.

Під час розмови журналістка зазначила, що кілька тижнів тому Марк Рютте звернувся до українського парламенту та назвав Україну частиною європейської родини, проте нічого не сказав про членство України в ЄС. Зеленський відповів, що спілкувався із прем'єр-міністром у четвер.

"Я був чесний з Марком. Я сказав йому приблизно таке: "Дякую за вашу промову. Ви дійсно допомагаєте нам, і я дуже вдячний за це. Але щодо ЄС, то ви мовчали про все, що ми просто хотіли почути. Я йому дуже відверто сказав: якщо ви думаєте, що нам не місце в ЄС, то ви маєте це чітко сказати", - зазначив Зеленський.

За його словами, Рютте відповів, що, на його думку, ЄС має місце для України, "але тоді потрібно пройти певні кроки".

За словами президента, Україна готова до статусу кандидата на членство в ЄС та розуміє, що необхідно провести необхідні реформи. Коментуючи проблеми корупції, Зеленський наголосив, що вони є у багатьох країнах ЄС.

"Так, є проблеми. У вас вони є у багатьох країнах. У вас вони також є їх у багатьох країнах ЄС. Я розумію, що є необхідні... Є реформи, які нам ще потрібні і які ми хочемо втілити. І ми робимо це не для ЄС, а для себе. Ми хочемо їх реалізувати. Але це вимагає часу... Ми теж не будемо членом ЄС завтра. Ми хотіли б стати кандидатом у члени", - наголосив президент.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме