"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія змінила свою позицію щодо України в ЄС

Тепер Лавров каже, що це може бути небезпечним.

Росія сумнівається у "безпеці" вступу України до Європейського Союзу.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляє російський "Інтерфакс".

"Це проблема відносин Києва з Європейським союзом. Але невинність такого бажання Києва викликає серйозні сумніви", – сказав він журналістам у Душанбе, коментуючи намір України приєднатися до ЄС.

За словами міністра, "ЄС із конструктивної економічної платформи, якою він створювався, перетворився на агресивного, войовничого гравця, який уже заявляє про свої амбіції далеко за межами європейського континенту".

Напередодні перший зампостпред РФ при ООН Дмитро Полянський в інтерв'ю британському онлайн-виданню UnHerd News заявив, що позиція Росії з приводу прагнення Києва вступити до Євросоюзу змінилася, ставши ближче до позиції вступу України до НАТО, тому що в Москві тепер "не бачать різниці". .

Раніше Москва виступала категорично проти вступу нашої держави в НАТО. Але щодо Євросоюзу така риторика не звучала.

За словами помічника президента РФ Володимира Мединського, однією з письмових пропозицій Києва на переговорах із РФ у Стамбулі було формулювання про те, що Москва не буде проти вступу України до Євросоюзу.

"Україна відмовляється від вступу до військових союзів, від розміщення іноземних військових баз, контингентів, проведення військових навчань на території України без згоди держав-гарантів, включаючи Російську Федерацію. Зі свого боку, Російська Федерація не заперечує прагнення України вступити до Європейського союзу", - зачитав тоді Мединський пропозицію України.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини