"Підтримати"
Новини
Всі новини

У РФ почали обманом завозити найманців на війну в Україну

У російській федерації почали вдаватися до обману, щоб завербувати людей на війну в Україні.

Про це Служба безпеки України повідомляє в Телеграмі.

Так, у Луганській області була захоплена чергова "партія" військовополонених з російської федерації. Ними виявилися жителі республіки Марій Ел, Татарстану та Москви.

Як з'ясувала СБУ, чоловіки планували працювати охоронцями й техніками на нафтових вишках, захищати їх від піратів, а натомість опинилися на війні. Усі троє були завербовані через приватну військову компанію "Євро Поліс" (м. Краснодар, РФ) за трудовими контрактами.

За словами одного з полонених, перед тим, як піти на вахту, яка мала тривати чотири місяці, вони укладали цивільно-правовий договір.


Інший військовополонений повідомив, що після приїзду в Луганську область їм заявили: "Назад пути нету, то есть, бежать смысла нету… Будете бежать – по вам сработают наши же".

Таким чином найманці стали фактично "гарматним м’ясом" у боях зі Збройними силами України поблизу населених пунктів Богуславське, Комишуваха та Вікторівка Луганської області. За даними СБУ, їх покинув командир, а потім накрила власна артилерія.

Полонені співпрацюють зі слідчими Служби безпеки України. Усі показання військових документуються, матеріали будуть передані до суду.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме