"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мера Рубіжного підозрюють у колабораціонізмі

Щодо мера міста Рубіжне на Луганщині порушили кримінальне провадження за статтею «колабораціонізм», повідомляє Офіс генерального прокурора.

«За даними слідства, у березні 2022 року мер здійснював публічні заклики до підтримки рішень та дій Російської Федерації в частині так званої «віськової операції» на території України, збройних формувань та окупаційної адміністрації РФ. Також він закликав до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією РФ, до невизнання поширення державного суверенітету на тимчасово окупованій території України», – зазначають в ОГПУ.

Російська армія, за даними українських військових, безперервно обстрілює місто Рубіжне Луганської області. Як стверджує Генштаб ЗСУ, нині основні зусилля війська РФ зосереджують на взятті під контроль цього та інших насеоених пунктів Донбасу.

Також дані про колобарантів із Маріуполя передані до СБУ

Саме зрадники-депутати з ОПЗЖ були інформаторами, допомогли росіянам швидко паралізувати місто та створити гуманітарну катастрофу, - Маріупольська міськрада

У Маріупольській міськраді заявили, що депутати ОПЗЖ "не просто підтримали окупантів, а виступали інформаторами ворожої армії та фактично корегували обстріли критичної цивільної інфраструктури: комунальні підприємства та техніку, склади з продовольством та медикаментами, вежі мобільних операторів та лінії електропередачі; насосні станції та магістральний водопровід з резервного водосховища; спалено всі міські автобуси, підготовлені для евакуації населення.

Також у міськраді надали список депутатів:

- Іващенко Костянтин Володимирович
- Хаджинов Дмитро Михайлович
- Хармишев Євген Олександрович
- Сотнікова Наталя Анатоліївна
- Карпенко Олена Василівна
 
У повідомленні зазначають, що наразі посібники геноциду в Маріуполі активно сприяють створенню окупаційної адміністрації. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини