"Підтримати"
Новини
Всі новини

Британська розвідка дізналася, навіщо Росії Херсон

Росія прагне встановити тривалий контроль над Херсоном, щоб підтримувати звідти своє вторгнення та підвищити безпеку контролю над Кримом.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії у неділю.

Зазначається, що після захоплення Херсона на початку березня Росія прагнула узаконити свій контроль над містом та прилеглими територіями, встановивши проросійську адміністрацію.

Нещодавні заяви цієї адміністрації включають оголошення повернення під український контроль "неможливим" та оголошення про чотиримісячний перехід з української гривні на російський рубль, а з сьогоднішнього дня в Херсоні використовуватиметься російський рубль.
"Ці заяви, ймовірно, свідчать про намір Росії надавати сильний політичний та економічний вплив у Херсоні у довгостроковій перспективі.

Тривалий контроль над Херсоном та його транспортними шляхами підвищить здатність Росії підтримувати свій поступ на північ і захід та підвищить безпеку російського контролю над Кримом”, - йдеться у британському огляді.

Як повідомив Генштаб ЗСУ у неділю, Росія веде бойові дії з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області та створення сприятливих умов для наступу на Миколаїв та Кривий Ріг.

Про те, що окупанти планують наступ на Кривий Ріг, йдеться і у заяві голови військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула.

"Ворог проводить формування наступального ударного формування на нашому напрямку в Херсонській області. Найближчими днями ми чекаємо на їхній можливий переход у наступ. Але ми знаємо про них більше, ніж їм здається, ми розуміємо всі їхні плани і ми повністю готові до будь-якого розвитку ситуації. ", - наголосив він.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме