"Підтримати"
Новини
Всі новини

Давид Арахамія – черговий раунд переговорів відбудеться 28-30 березня

Наступний раунд переговорів між Україною та Росією відбудеться в очному форматі в Туреччині 28-30 березня, повідомив голова фракції Слуга народу, учасник української переговорної делегації Давид Арахамія.

«Сьогодні на черговому раунді переговорів по відео було прийнято рішення провести наступний живий раунд двома делегаціями в Туреччини 28-30 березня. Деталі згодом», - написав Арахамія в Facebook.

"Ви щоразу пишете: деталі згодом, при цьому щодо деталей кожного етапу переговорів та офіційної позиції української сторони практично немає в інфопросторі. І цей вакуум регулярно заповнюється як фейками, так і відвертою зрадою. Це ваш промах, який у воєнний час зовсім не заспокоює людей." – прокоментували передплатники Арахамія під публікацією.

"Згоден, але з самого першого раунду домовилися не коментувати нічого, крім узгодженого комюніке", - відповів представник української переговорної делегації.

Глава російської переговорної делегації Володимир Мединський також повідомив, що переговори в очному форматі відбудуться 28-30 березня, але не уточнили місця їх проведення.


На даний момент переговори йдуть дуже складно і досягти порозуміння, на думку учасників процесу, не виходить.

Туреччина, крім надання майданчика для переговорів, також має намір взяти участь у місії з організації евакуації та гуманітарного коридору в Маріуполі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини