"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ембарго на продаж російської нафти: результати та рішення

Найбільша енергетична компанія України, найбільший приватний видобувач газу та найбільший трейдер компанія ДТЕК опублікувала звернення щодо ембарго на газ і нафту Росії. 

"Ми з упевненістю заявляємо, що російську агресію проти України продовжує підживлювати лише розрахунок на збереження надприбутків від продажу вуглеводнів.

Поточні рекордні ціни на нафту та газ зміцнюють впевненість агресора щодо наявності грошей на нові крилаті ракети проти українських міст.

Провідні країни світу розпочали консультації щодо ембарго на купівлю російської нафти.

Ми від імені 250 000 енергетиків, газовиків та шахтарів просимо захистити життя наших дітей у їхніх будинках та ухвалити рішення про повне ембарго російської нафти та газу.

При цьому сорти нафти URALS і ESPO повинні стати токсичними і не мати змоги перепродуватися через посередників.

Повне ембарго не спричинить потрясіння Західного світу. У світі достатньо виробників, здатних наростити видобуток і компенсувати втрати російської нафти. Також є рішення на рівні урядів щодо використання стратегічних запасів.

Щодо газу, європейські країни мають не менше 7 місяців для накопичення альтернативного ресурсу та трансформації свого енергоспоживання до опалювального сезону.

Ми переконані, що це єдиний спосіб змусити Росію припинити війну – зупинити вбивства мирних жителів, руйнування будинків, шкіл, дитячих садків та лікарень.

Купівля російських вуглеводнів сьогодні – це плата за смерть наших дітей у найжахливішій війні, яка розв'язана у центрі Європи.

Політичний режим у Москві, брехливо спекулюючи безальтернативністю своїх поставок, намагається зробити Західний світ співучасником своїх злочинів проти людяності.

Не будьте співучасниками! Введіть повне ембарго на нафту та газ із Росії! Зупиніть убивства наших дітей!" - говориться в зверненні.

З'явилося воно в момент, коли США роздумували над оголошенням ембарго.

А вже сьогодні, 8 березня, президент Байден оголосив про введення ембарго на імпорт російської нафти до США. 

"Сьогодні я повідомляю, що Сполучені Штати націлились на головну артерію російської економіки. Ми забороняємо весь імпорт російських нафти і газу. Це означає, що російську нафту більше не прийматимуть у портах США, таким чином американський народ завдасть ще одного потужного удару по путінській військовій машині", – заявив американський президент у зверненні у вівторок.

У 2021 році частка російської нафти в імпорті США становила близько 3%, а з урахуванням нафтопродуктів – до 8%.

За його словами, американці об'єдналися, щоб підтримати український народ, і чітко дали зрозуміти, що США не мають фінансувати війну Володимира Путіна проти України, купуючи російську нафту.

Байден попередив американців, що це рішення призведе до подорожчання бензину у США.

Джерело: Ліга. НЕТ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме