"Підтримати"
Новини
Всі новини

Екопарк Фельдмана – яка доля тварин із Харкова?

Хижаків із харківського екопарку не доведеться присипляти

Вольєри тварин сильно пошкоджені, хижаки страждають.

Не приймати поспішних рішень і не присипляти тварин закликає Олександра Фельдмана всеукраїнський гуманістичний рух, який виборює права тварин, UAnimals. Активісти готові допомогти з евакуацією великих тварин до приватного зоопарку в Київській області.

"Сьогодні в мережі поширилося відео, де власник Фельман екопарку повідомив про критичну ситуацію в закладі і припустив, що, можливо, доведеться приспати тварин. керівництвом екопарку і домовилися про евакуацію звірів до Притулку диких тварин Наталії Попової (на Київщині), яка готова забрати їх усіх", - розповіли в UAnimals.

Зоозахисники вже знайшли клітки для евакуації.

Крім того, до порятунку тварин готові підключитись і в Дніпрі. За інформацією чиновників, тривають переговори із Олександром Фельдманом.

Нагадаємо, для хижаків із Фельдман екопарку спробують обладнати тимчасове житло у старому великому кінному комплексі у селищі Чутове Полтавської області. Якщо не вийде, тварин приспать.

Через вогневі атаки російських терористів інфраструктура екопарку зруйнована, а хижаки надають ризик для життя городян.

"Зруйновано вольєри, зруйновано всю інфраструктуру, дивом залишилися живі тигри та леви. Дуже сильно постраждали їхні клітини, вони будь-якої миті можуть вийти на вулицю, у важкому стані споруда, де знаходяться ведмеді", - розповів директор екопарку.

В Екопарк їдуть автомобілі для евакуації тварин із Києва, Одеси та із Західної України.

Увечері 5 квітня з Фельдмана екопарку почали евакуювати хижаків. Вдалося вивезти в безпечне місце двох левенят, пантеру, ягуару, кілька птахів та карликового оленя. Евакуація триває 6 квітня. Про це повідомив власник Екопарку Олександр Фельдман.

"Нам вдалося врятувати маленьких левенят, пантеру, ягуару, деяких птахів, врятувати карликового оленя, на жаль одного, вся його родина загинула. Червонокнижна тварина", - сказав Фельдман.

Евакуацію продовжили 6 квітня з 8 ранку. Вже вдалося вивезти сірого журавля. За словами Олександра Фельдмана, досі в екопарку лишається 70% тварин.

"До нас їдуть з Києва, з Одеси, із Західної України машини, везуть клітини, спеціальні засоби (снодійні). Боротимемося. У парку знаходяться великі тварини — верблюди, корови Тибету і так далі. Але основний зараз упор буде на хижаків", - Пояснив власник екопарку.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме