"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Утилізація особового складу російської армії. Матері плачуть - Арестович

На гарячу лінію для родичів російських солдатів, яких було вбито або взято в полон під час війни Російської Федерації проти України, за дві доби надійшло близько ста тисяч дзвінків. Про це позаштатний радник очільника Офісу Президента України Олексій Арестович повідомив в ефірі російськомовного телеканалу «Настоящее время».

Арестович заявив, що Росія погано уявляє ситуацію, що відбувається в Україні. «Путін оголосив денацифікацію, а реально відбувається утилізація особового складу російської армії та росгвардії… Ми спеціально створили «гарячу лінію» для того, щоб можна було отримати дані про загиблих синів, родичів. На цю лінію надійшло вже близько ста тисяч дзвінків за дві доби», – повідомив Арестович.
Він закликав родичів російських військовослужбовців звертатися на гарячу лінію, щоб бути поінформованими щодо ситуації. Позаштатний радник ОПУ також запевнив, що там цілодобово працює група українських психологів.
ukrinform

Увага! У зв'язку з не завжди впевненим інтернетом деякі новини нашого сайту можуть виходити без ілюстрацій - тільки у текстовому варіанті. Ми користуємося тільки перевіреною інформацією і пишемо правду про подійї в Україні і в світі.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини