"Підтримати"
Новини
Всі новини

Переселення у Метавсесвіт: віртуальну яхту продали за 650 тисяч доларів

Переселення у Метавсесвіт: віртуальну яхту продали за 650 тисяч доларів

Віртуальну яхту Metaflower, побудовану в метавсесвіті для онлайн-гри The Sandbox, продали за рекордні 650 тисяч доларів. 

Віртуальна яхта — найдорожчий предмет, який коли-небудь продавали на платформі. Вона має три палуби, майданчик для приземлення гелікоптерів, джакузі та пульт діджея. 
У грі The Sandbox можна створювати та монетизувати об'єкти, використовуючи віртуальні інструменти, що пропонує платформа. Усі предмети, які збудували гравці, належать виключно їм.
Продаж предметів у метавсесвіті останнім часом стає дедалі популярнішим.

Цукерберг пояснив, що таке  Метавсесвіт та які його переваги.
Метавсесвіт — це новий етап у розвитку інтернету, зазначив глава Facebook Марк Цукерберг. Він додав, що головна мета метавсесвіту – поєднувати людей, допомагати їм спілкуватися. Про це він заявив на пресконференції.
Цукерберг зазначає, що весь контент із “звичайного” інтернету можна буде дивитися у метавсесвіті у вигляді голограм. За його словами, спілкування у такому форматі також можна буде зробити приватним у налаштуваннях. У тому числі, можна буде когось блокувати. Також він запевнив, що безпека особистих даних забезпечуватиметься і у метавсесвіті.
У метавсесвіті обіцяють VR-ігри, причому безліч релізів у майбутньому. Серед перерахованих Beat Saber, Blade&Sorcery, а також гра у жанрі королівської битви Population: One.
Цукерберг заявив, що метавсесвіт — це ще й екологічніше, оскільки потрібно менше робити поїздки на роботу. За його словами, більшість робочих справ можна вирішити на віддаленні, наприклад, удома. Також можна відмовитися від більшості відряджень до інших міст та країн — з діловими партнерами зустрічі відбуватимуться у віртуальних конференц-залах.
Процес заселення Метавсесвіту вже йде: карибський острів Барбадос уклав угоду з Decentraland на розміщення першого віртуального диппредставництва у метавсесвіті.
Джерело: БізнесІнсайдер


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме