"Підтримати"
Новини
Всі новини

У всьому винна Україна, вважає Путін та загрожуе «червоними лініями»

У всьому винна Україна, вважає Путін та загрожуе «червоними лініями»

НАТО б'є на сполох через ескалацію ситуації біля кордонів України: там зосереджене військове угруповання, що налічує вже понад 100 тисяч людей та сучасна військова техніка. На форумі «Росія кличе» президент РФ Володимир Путін прокоментував цю стурбованість та можливість ескалації конфлікту на українсько-російському кордоні. 

Він заявив, що Україна та Росія мають "налагодити свої відносини" і тоді жодних загроз не буде. Щоправда, він не уточнив, як саме має пройти процес "налагодження". та яку ціну повинна заплатити Україна за це "замиренния".

Володимир Путін заявив також про існування так званих червоних ліній для України, яким вважає отримання Києвом сучасних видів озброєнь.
"Де ці «червоні лінії»? Насамперед створення загроз для нас, які можуть виходити з цієї території. Якщо й надалі все розширюватиметься у цій інфраструктурі, то я вже публічно говорив: якщо на території України виникнуть ударні комплекси, підлітковий час до Москви буде 7–10 хвилин, а у разі розміщення гіперзвукової зброї 5 хвилин... А що нам робити? Ми тоді повинні будемо щось подібне створити стосовно тих, хто нам так загрожує», – стверджує Путін.
Також він наголосив, що на озброєнні в Росії вже є гіперзвукові ракетні установки.
Також глава РФ нагадав, що подібні розмови вже були навесні цього року після навчань «Захід-2021», але його не сталося. Також він заявив, що Росія стурбована військовими навчаннями біля її кордонів, зокрема в акваторії Чорного моря. Так як ці навчання можуть становити загрозу як для РФ, так і для людей у ДНР і ЛНР.
«Щодо загроз, то для людей, які проживають у двох республіках — «ЛНР» і «ДНР», то там також створюються постійні загрози при пересуванні військових з'єднань поблизу їхніх територій», — зазначив Путін, довівши цими словами, що він не вважає окуповані території Україною.

Джерело: АіФ-Україна


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини