"Підтримати"
Новини
Всі новини

Загроза наступу РФ на Україну: на стурбованість немає часу, треба діяти

Загроза наступу РФ на Україну: на стурбованість немає часу, треба діяти

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що партнери зі США та Великобританії готові до активних дій у разі вторгнення військ Російської Федерації на територію України. Він зазначив, що країни ЄС готові діяти рішуче, причому на випередження. У спілкуванні з іноземними партнерами він говорив, що стурбованість висловлювати вже пізно, оскільки в Кремлі сприймають лише активні дії. Про це міністр розповів в ефірі програми "Свобода слова на ICTV".

"У нас були дуже тривалі розмови, у тому числі з представниками їхньої розвідки (США та Великобританії). Ми говорили, що стурбованість, занепокоєння висловлювати вже немає часу. Кремль має високі й товсті стіни, вони не чутимуть про занепокоєння, вони сприйматимуть тільки активні дії", – сказав Резніков.
Міністр наголосив, що країни альянсу (НАТО) та Європейського Союзу говорили про готовність до економічних та політичних кроків. Крім того, Україні готові надати й інші види допомоги.
"Мене запевнили, що відбуваються дуже серйозні консультації між іншими країнами альянсу та Європейського Союзу щодо готовності вживати дуже рішучих заходів, причому на випередження. Це стосуватиметься політичних, економічних кроків і, зокрема, певної допомоги Україні", – зазначив міністр.
Щодо мобілізації у разі загострення ситуації, Резніков нагадав, що з 1 січня 2022 року діятиме закон про національний супротив. Завдяки чому в Україні понад 200 тисяч резервістів будуть готові стати на захист країни.
"У нас є розуміння територіальної оборони. У нас уже понад 200 тисяч осіб у резерві, які пройшли через фронт і добровільно погодилися бути в цьому резерві. У разі потреби розгортання батальйонів територіальної оборони відбуватиметься відповідно до закону, будуть використовуватись резерви та озброєння", – підкреслив Рєзніков.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини