"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Одесу доставили два катери берегової охорони США для українських ВМС

В Одеському морському порту пришвартувалося вантажне судно Ocean Grand, на якому прибули два модернізовані патрульні катери берегової охорони США, які передані Україні для посилення її Військово-Морських Сил.

Про це повідомила прес-служба ВМС України у Твіттері.

"Два патрульні катери типу "Island" на борту судна "Ocean Grand" прибули до Одеси", - повідомили у ВМС, додавши, що безпеку на переході Чорним морем забезпечували кораблі та авіація Військово-Морських Сил України.

Незабаром на катерах, яким дано імена “Фастів” та “Суми”, буде піднято Військово-морський прапор України. Під командуванням українських екіпажів вони розпочнуть свій бойовий шлях із забезпечення безпеки в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Передача катерів відбулася у рамках матеріально-технічної допомоги Сполучених Штатів Америки в Україні, яка триває з 2014 року та є внеском американського суспільства до зміцнення морської безпеки нашої країни. Отримання патрульних катерів іноземного виробництва дозволяє українським ВМС підвищити рівень взаємосумісності з флотами держав-членів та партнерів НАТО. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини