"Підтримати"
Новини
Всі новини

Засновника Фейсбуку Марка Цукерберга викликали в Коростеньський райсуд

Засновника Фейсбуку Марка Цукерберга викликали в Коростеньський райсуд

Так,так! Того самого Марка Цукерберга, засновника Facebook, дійсно викликають в Український суд. Зробити це вирішила суддя Коростенського райсуду Наталія Волкова. Вона виписала йому повістку на 2 грудня як співвідповідача у справі про про захист честі і гідності.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, позивачем виступає мер Овруча Іван Коруд, який судиться з одним із засновників місцевої організації ВО "Свобода" Олексієм Кравчуком через образливі коментарі у Facebook.
Як думаєте, чи приїде Цукерберг, чи зайде у судову залу? 
Тут є питання. Наприклад: хто та як вручить Марку повістку?
Але суддю це не хвилює. Вона знає, що судова машина меле хай повільно, але невпинно. То ж, якщо Кодекс про адмінправопорушення передбачає відповідальність за злісне ухилення від явки до суду, то ця відповідальність Марка таки дістане! Принаймні, так вважає суддя.
Дописувачі соцмереж разразилися коментарями. Більшість сміється, частина насміхається, а ще частина обурюється нібито через дурість судді. Дарма ви, люди добрі, так неправильно реагуєте. Бо нічого смішного! Все серьйозно. І Марк таки відреагує, побачите! Ми про це обов'язково вас проінформуємо.
Ось вам у якости доказу суворої дійсности (а не чкогось там посміховиська!) рішення про залучення "небожителя" до справи.

Справа № 286/2563/19
УХВАЛА
"19" жовтня 2021 р.
Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі судді Волкової Н.Я., з секретарем Трохимчук І.М., за участі позивача ОСОБА_1 , представника третьої особи ОСОБА_2 , розглянувши в підготовчому судовому засіданні заяву про залучення співвідповідача по цивільній справі за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи та відшкодування моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи та відшкодування моральної шкоди.
В підготовчому судовому засіданні позивачем заявлені клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодувння моральної шкоди без розгляду, залучення до участі в справі як співвідповідача власника сайту "Facebook" ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ), яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед) резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Rd, Menlo Park, CA, 94025, US.
Статтею 197 ч.2 п.4 ЦПК України передбачено, що у підготовчому засіданні суд вирішує питання про вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, якщо ці питання не були вирішені раніше.
Згідно зі ст.51 ЦПК України, суд має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання, залучити до участі в ній співвідповідача. За клопотанням залученого співвідповідача розгляд справи може бути розпочато спочатку.
За таких обставин, виникла підстава для відкладення підготовчого засідання.
Напідставі викладеного, керуючись ст.49, 51, 189, 197, 198, ЦПК України ,
ПОСТАНОВИВ:
Позовну вимогупро відшкодування моральної шкоди залишити без розгляду.
Залучити доучасті в справі запозовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_3 ,третя особаОвруцька міськарада Житомирськоїобластіпро захист честі, гідності, ділової репутації посадової особи як співвідповідача власника сайту "Facebook"( ІНФОРМАЦІЯ_1 (ФейсбукІнкорпорейтед)резидент СполученихШтатів Америки,адреса: WillowRd,MenloPark,CA,94025,US.
Підготовче судове засідання по справі за позовом відкласти до 09.00 год. 02.12.2021 року виклик сторін повторити.
Встановити строк для подання залученим відповідачем відзиву на позов відповідно до вимог ст.178 ЦПК України, однак який не може бути більшим 15 днів з дня отримання ухвали, копія якого з доданими до відзиву документами має бути одночасно направлена позивачеві, з направленням суду документу, що підтверджує таке надіслання (надання).
Роз`яснити залученому відповідачеві право подати зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Направити на адресу залученого відповідача копію даної ухвали, позовну заяву з додатками.
Роз`яснити залученому співвідповідачеві право заявити клопотання про розгляд справи спочатку не пізніше двох днів з дня вручення відповідної ухвали.
Ухвала не оскаржується.
Суддя      Волкова Н.Я.
Копія згідно оригіналу

Ну, ми пам'ятаємо, як вже одна суддя, з Баришівського суду, намагалася вилучити ліцензію у однієї авіакомпанії... Служителі української Феміди - вони такі... дуже суворі... Особливо у райсудах.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме