"Підтримати"
Новини
Всі новини

Понад 100 депутатів покарано за корупцію – Генпрокурор

Понад 100 депутатів покарано за корупцію – Генпрокурор

Упродовж останніх двох років правоохоронці притягнули до кримінальної відповідальності 111 депутатів всіх рівнів. Про це повідомила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час конференції “Сім років антикорупційної реформи”.

“Упродовж останніх двох років до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто понад 5,5 тисяч осіб, серед них 111 депутатів всіх рівнів”, — розповіла Венедіктова.
За її словами, лише цього року до суду направили обвинувальні акти стосовно 3,5 тис. осіб, яким інкримінували корупційні злочини.
“Цьогоріч збільшилось майже на 20% кількість направлених до суду корупційних кримінальних проваджень. Це близько трьох тисяч, і на 25%, тобто на чверть, зросла кількість осіб стосовно яких обвинувальні акти направлено до суду. Це 3,5 тисячі осіб. Але це щодо справ безпосередньо, які стосуються корупційних правопорушень. Тож, якщо ми вирахуємо ці цифри, щодня ми скеровуємо до суду, по державі, в цій категорії справ, в середньому 11 таких проваджень стосовно 16-ти осіб”, — сказала Венедіктова.
Джерело: Офіс Генпрокурора


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме