"Підтримати"
Новини
Всі новини

Супутник Франції вивела на орбіту ракета із українським двигуном

Супутник Франції вивела на орбіту ракета із українським двигуном

У вівторок, 16 листопада, з космодрому Куру, що у Французькій Гвіані, відбувся 18-й успішний запуск європейської ракети-носія легкого класу Vega із двигуном, що був виготовлений в Україні. Про це повідомило КБ "Південне" у Facebook.

Ракета носій Vega вивела на орбіту три розвідувальні супутники CERES на замовлення Міністерства оборони Франції.
Повідомляється, що блок маршового двигуна (БМД) РД-843, який використовують у складі рідинної рушійної установки 4-го ступеня ракети-носія Vega, розробило ДП "КБ "Південне" та серійно виготовляє ДП "ВО Південний машинобудівний завод".
Відмінною особливістю БМД РД-843 є можливість багаторазового запуску під час польоту (до 5 включень), завдяки чому забезпечується розведення супутників на різні орбіти. "Зараз тривають роботи з покращення характеристик двигуна для розширення діапазону корисних навантажень", - додається у повідомленні.
Зазначається, що це був вже третій пуск ракети-носія Vega у цьому році. Усього з 2012 року Vega стартувала 20 разів. За цей час було виведено на орбіту 111 космічних апаратів.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини