"Підтримати"
Новини
Всі новини

П'ятирічний контракт із НАТО та Євросоюзом підписав «Антонов»

П'ятирічний контракт із НАТО та Євросоюзом підписав «Антонов»

ДП "Антонов" в рамках програми "Міжнародне рішення стратегічних повітряних перевезень" (Strategic Airlift Interim Solution, SALIS) підписало контракт, відповідно до якого надає країнам НАТО та ЄС право використовувати свої літаки. Про це розповів начальник комерційного відділу АТП ДП «Антонов» Андрій Благовісний під час пресконференції в Укрінформі.

"За цим контрактом на п'ять років ДП "Антонов" має надавати два літаки Ан-124-100 на постійній основі. Вони мають бути в режимі stand-by в аеропорту Лейпциг (Німеччина). За додатковим викликом ДП "Антонов" має надати ще три літаки", - сказав Благовісний.
Він додав, що, крім цього, за програмою SALIS для потреб країн НАТО та ЄС можуть використовуватися літаки "Мрія", "Антей" та літаки Ан-26, Ан-74.
За словами Благовісного, учасниками SALIS є дев'ять держав: Бельгія, Польща, Словаччина, Словенія, Чеська Республіка, Німеччина, Норвегія, Угорщина і Франція.
Директор компанії Antonov Logistics SALIS Андрій Чернявський розповів, що, за умовами контракту, літаки повинні бути розміщені на територієї однієї з країн-учасниць. Він пояснив, що розміщення літаків у Лейпцигу значно спрощує процедуру перевезень і дозволяє забезпечити їх оперативність.
Чернявський зазначає, що в Лейпцигу створено всю необхідну технічну базу, там працюють спеціалісти ДП "Антонов", що дозволяє обсуговувати літаки на місці.
Попередній контракт за програмою SALIS був підписаний у 2019 році на три роки. Він завершується 31 грудня 2021 року. Новий контракт було підписано у вересні 2021 року.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини