"Підтримати"
Новини
Всі новини

Саудівська Аравія відкрила для України ринок морепродуктів

Саудівська Аравія відкрила для України ринок морепродуктів

Україна відтепер експортуватиме ікру та морепродукти до Саудівської Аравії. Проте перед початком співпраці українські експортери повинні будуть пройти процедуру акредитації. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Уже з 1 грудня цього року українські виробники зможуть експортувати ікру та морепродукти до Саудівської Аравії. Компетентні органи України та Королівства Саудівська Аравія погодили форму сертифіката для експорту.
"Ринок Королівства Саудівської Аравії вкрай важливий для України. З кожним роком наші експортери отримують на ньому все більше можливостей. Це стосується виробників м'яса, молока, меду, яєць. А тепер українські виробники отримали бажану можливість експортувати до Королівства продукти, що походять від водних тварин. А якщо конкретно, то ми очікуємо на експорт до Саудівської Аравії чорної ікри українського виробництва", - повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.
У повідомлені також наголосили, що перед початком співпраці українські експортери мають пройти процедуру акредитації, аби отримати право експорту продуктів для споживання людиною.
Методичні вказівки та роз'яснення для експорту харчових продуктів до Королівства Саудівська Аравія опублікували на офіційному сайті Держпродспоживслужби.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини