"Підтримати"
Новини
Всі новини

Борги перед військовими неможливі, Зеленський наказав все виплатити

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про деякі заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів війни», тим самим доручивши уряду виплатити в повному обсязі грошове забезпечення військовим ЗСУ та премію з нагоди Дня захисників і захисниць України. Про це інформує пресслужба Глави держави.

“Цим документом Глава держави поставив завдання Кабінету Міністрів України невідкладно вжити заходів щодо виплати в повному обсязі належного грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, а також їхнього одноразового преміювання з нагоди Дня захисників і захисниць України”, — зазначили в пресслужбі.
Відповідно до указу, уряд має внести до 31 грудня 2021 року на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на удосконалення системи грошового забезпечення військовослужбовців з урахуванням найкращого досвіду провідних іноземних держав.
Кабмін також має щоквартально інформувати про реалізацію заходів щодо соціального захисту ветеранів війни та сімей загиблих.
Крім того, уряд спільно з обласними держадміністраціями та КМДА мають забезпечити створення до кінця 2023 року в кожній області регіональних центрів медичного забезпечення, психологічної реабілітації військовослужбовців та ветеранів війни.
Нагадаємо, в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День захисників України водночас з Днем Українського козацтва. Також 14 жовтня традиційно відзначають як день створення Української повстанської армії.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини