"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вакцинуйся або готуйся до проблем: рекорди та антирекорди COVID-19

Вакцинуйся або готуйся до проблем: рекорди та антирекорди COVID-19

В Україні зафіксовано вже 3,1 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 8 листопада, - майже 19 тисяч, госпіталізовано за добу близько 3 тисяч осіб, антирекорд летальних випадків - 833, повідомляє МОЗ України.

"За добу 8 листопада в Україні зафіксовано 18 988 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19", - повідомили у МОЗ.
Також за минулу добу:
госпіталізовано – 2 967 осіб;
летальних випадків – 833;
одужало – 16 609 осіб.
За весь час пандемії в Україні:
захворіло – 3 107 489 осіб;
одужало – 2 537 565 осіб;
летальних випадків – 73 390;
проведено ПЛР-тестувань – 14 930 139.
* * *
Українцям, відстороненим від роботи через відмову від вакцинації проти коронавірусу, не виплачуватиметься допомога за лікарняними листками, якщо вони захворіють COVID-19 у період відсторонення, повідомляє пресслужба Фонду соцстрахування. 
"Виплата не проводиться за дні тимчасової непрацездатності, що збігаються з днями усунення від виконання обов'язків", – сказано в повідомленні.
У фонді кажуть, що допомога з тимчасової втрати працездатності у цьому випадку не фінансується.
"У разі усунення від роботи з припиненням виплати заробітної плати працівникові, який не дотримується вимог щодо обов'язкової вакцинації проти COVID-19, факт втрати заробітку через хворобу або травму в такий період відсутній", – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, з 8 листопада обов'язковій вакцинації проти коронавірусу підлягають педагоги, працівники центральних органів виконавчої влади, міністерств та їх структурних підрозділів на місцях, а також працівники місцевих державних адміністрацій. У разі відмови від щеплення їх відсторонятимуть від роботи без збереження зарплати.
* * *
Влада Австралії повідомила про те, що рівень повної вакцинації від коронавірусу в країні досяг 80% серед осіб у віці 16 років і старше, повідомляє Reuters. 
Зазначається, що Австралія ввела обов’язкову вакцинацію для працівників. Невакцинованим громадянам забороняється відвідувати громадські заклади, ресторани, ТРЦ, кінотеатри, а також концерти.
В останні кілька місяців в Австралії спостерігалися мітинги проти вакцинації, проте рух залишається невеликим: рейтинги показують, що кількість противників вакцинації по всій країні залишається на невисокому рівні.
При цьому, влада зазначає, що на міжрегіональному рівні вакцинація серед населення значно відрізняється в процентному співвідношенні. Так, майже 90% людей були повністю вакциновані в самому густонаселеному штаті Новий Південний Вельс, і майже 95% в столиці Канберрі, але ця цифра знижується до 65% на малонаселеній Півночі і заході Австралії.
У суботу в країні зареєстровано 1558 випадків інфікування коронавірусом, і 10 смертей. При цьому, більшість випадків зараження припадає на штат Вікторія (розташований на південному сході Австралії).
Незважаючи на спалахи коронавірусу штаму Дельта, які призвели до місяців ізоляції в двох найбільших містах, Сіднеї та Мельбурні, національний показник інфікувань і смертей від хвороби набагато нижче, ніж у багатьох розвинених країнах.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме