"Підтримати"
Новини
Всі новини

Збройні формування РФ обстріляли мирне населення України у Авдіївці

Українська сторона СЦКК повідомляє, що збройні формування РФ продовжують порушувати Додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню, які набрали чинності 27.07.2020 із застосуванням зброї, заборонених п. 2 додатку до Комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12.02.2015. 

В черговий раз ЗФ РФ провели злочинний обстріл мирного населеного пункту вздовж лінії розмежування. Систематичні обстріли із застосуванням заборонених видів озброєння з боку ЗФ РФ несуть пряму загрозу життю та здоров'ю мирного населення і пошкоджують цивільну інфраструктуру.
Так, 1 жовтня 2021 року, з боку позицій ЗФ РФ, що знаходяться в районі Ясинуватої, був здійснений обстріл населеного пункту Авдіївка із застосуванням мінометів калібру 120 мм.
Спостережною групою української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін була проведена верифікація наслідків зазначеного обстрілу, в ході якого були встановлені та задокументовані факти обстрілу, а саме були зафіксовані пошкодження приватної цивільної інфраструктури за адресою: вул. Колосова буд. 143, буд. 151 (приватні будівлі та прилегла до них територія).
Втрат серед цивільного населення немає.
Про всі порушення режиму припинення вогню Українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ, надавши вичерпні докази злочинів.
Зазначене грубе порушення режиму припинення вогню є яскравим доказом подальшої ескалації збройного протистояння та свідчить про небажання ЗС РФ дотримуватися режиму припинення вогню, посилюючи напруження та наражає місцеве населення на небезпеку.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини