"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні будується найбільший в країні завод з виробництва з/б конструкцій

На Одещині, в Усатово були проведені пуско-налагоджувальні роботи на найбільшому в Україні і третьому за потужністю в Європі заводі залізобетонних виробів і панелей з стеклофібробетона. Вже у вересні підприємство запрацює на повну потужність. Про це повідомляє "Думська".

За словами директора підприємства «АФБ Аспект» Миколи Куцак, новий завод - це результат десятирічного досвіду по роботі зі стеклофібробетоном.

«Ми єдиний сертифікований виробник виробів з стеклофібробетона в Україні, - зазначив Микола Куцак. - Цей матеріал набагато легше аналогів, не горючий, екологічний і найголовніше, він дозволяє реалізувати будь-яку фантазію архітектора».

У цехах стеклофібробетона будуть проводитися огороджувальні конструкції для житлових і промислових будівель, декоративні вироби для фасадів, вироби з фіброгіпса, малі архітектурні форми і зварні сітки.

У цеху з виробництва залізобетонних конструкцій планується випуск пустотних плит, сходових маршів і дорожніх плит. Потужності заводу дозволять випускати 5000 м.кв. залізобетонних виробів в рік. Творці заводу відзначають, що процес буде максимально автоматизованим.

«Ми постійно інвестуємо в розробку нових матеріалів і технологій, - розповідає директор департаменту науково-технічного розвитку колективного підприємства «Будова» Олександр Єлькіна. - Це унікальне виробництво, на якому використовується найсучасніше обладнання».

Інвесторами підприємства виступили провідні світові компанії, лідери високих будівельних технологій з Європи і США. Чого вартий тільки бетонороздавач Speedy, здатний перевезти і розподілити в форму чотири кубометри бетонної суміші. Таких в Україні всього два, другий - у Києві.

У числі партнерів заводу такі бренди, як італійська компанія NordimPianti, англійці Power Spray - світовий лідер в галузі обладнання для виробництва стеклофібробетона; а також австрійська EVG. Її автоматична зварювальна машина для виробництва розпірних смуг - єдина в Україні.

«Виробнича лінія - це результат величезної праці інженерів нашої компанії, і наших зарубіжних партнерів, - зазначає заступник директора з виробництва заводу «АФБ Аспект» колективного підприємства «Будова» Олександр Козицький. - У проектуванні було задіяно понад 100 чоловік. Це світле, тепле приміщення, де людям буде дуже комфортно працювати. А адже саме від комфорту праці залежать обсяги виробництва, адже найголовніше в будь-якій компанії - це люди».

Потужності цехів стеклофібробетона «АФБ Аспект» будуть здатні виробляти до 120 тисяч м.кв. виробів в рік. А весь завод дозволить працевлаштувати 400 осіб висококваліфікованого персоналу.

Як розповів журналістам співзасновник колективного підприємства «Будова» Дмитро Дімарскій, загальний обсяг залучених інвестицій вже склав більше 20 млн євро. У планах - будівництво другої черги.

«Зараз - це найсучасніший завод в Україні, - впевнений Дмитро Дімарскій. - Весь цей час ми працювали над поліпшенням технологій і залученням інвестицій в країну. Це перша черга, яка дозволить працевлаштувати 400 осіб. Ми плануємо розвиватися далі і рухатися вперед, і сподіваємося на підтримку держави».Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме