"Підтримати"
Новини
Всі новини

Незабутня Квітка: у Вінниці покажуть спектакль про Квітку Цісик

4 квітня у Вінниці сцені обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського відбудеться незвичайна прем'єра: вистава про американську співачку українського походження Квітку Цісик, присвячена 65-річчю з дня народження чудової співачки. Останній квиток на виставу продано було ще 27 березня.


Символічно, що саме 4 квітня народилася Квітка Цісик, яка померла від раку грудей, не доживши кілька днів до свого 45-річчя.


"Ідея поставити саме вінницькою трупою виставу зародилася близько 2 років тому, коли ми тільки почали реалізовувати проект "Квітка". На одному з концертів пам’яті Квітки Цісик мене вразила озвучена статистика, що біля 40% смертей від раку молочної залози є наслідком несвоєчасної діагностики захворювання. Тоді вирішили придбати пересувний мамограф. Результат бачимо вже сьогодні, тож потрібно рухатися далі", - розповів голова облдержадміністрації  Валерій Коровій.


Частина коштів від куплених квитків на виставу піде на купівлю другого пересувного мамографа.


Режисер-постановник вистави "Kvітка" Таїсія Славінська розповіла, що роль головної героїні буде виконувати молода актриса театру Тетяна Фролова, яка тільки починає свій акторський шлях.


"Актриса дуже схожа на співачку, думаю, вона зможе передати душу Квітки, її легкість і ту всесвітню любов до України, до пісні. Звичайно, ми хвилюємось і чекаємо усіх на прем’єрі", - зазначила Таїсія Славінська.


Водночас продюсер соціально-благодійного проекту "Незабутня Квітка" Алекс Гутмахер зазначив, що вистава приречена на успіх.


"Я хочу щоб вінницький театр із спектаклем про Квітку Цісик поїхав у турне всією Україною. Маю надію, що виставу побачать за кордоном, перш за все українська діаспора... Нас вже чекають у США, Канаді. Ця імпреза – це величезний крок, здійснений завдяки людям, котрі особисто відчули і зробили грандіозну справу. Адже врятоване життя жінок – це нація", - підкреслив Алекс Гутмахер, який особисто був знайомий із легендарною співачкою.


Після прем'єри 4 квітня у Вінниці, уривок із вистави вінницькі артисти покажуть у Києві в Національній опері України, де 7 квітня відбудеться великий концерт до 65-річчя Квітки Цісик.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини