"Підтримати"
Новини
Всі новини

Нацрада дозволила українцям еротику з 12 ночі до 4 ранку

Новий іноземний канал «Blue Hustler» транслюватиметься по кабельному телебаченню тільки уночі: з 24 години до 4 ранку. Такою була відповідь на звернення  Sapphire Media International B.V., Амстердам, Нідерланди до Нацради з питань телебачення та радіомовлення, яка провела відповідний моніторінг.


Було встановлено, що це програма еротичнго формату, а значить, згідно законам України,Закону України «Про захист суспiльної моралi» та Меморандуму щодо захисту неповнолітніх під час надання програмних послуг, яким передбачено, що трансляція або ретрансляція програм або їх частин, які можуть зашкодити фізичному, розумовому або моральному розвитку дітей, на території України здійснюється за умови забезпечення неможливості їх прослуховування або перегляду за звичайних обставин неповнолітніми, програма не може транслюватися у свій звичайний час - з 22 до 6 години ранку.


Національна рада внесла програму «Blue Hustler» до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Трансляція програми допускається лише з 24 до 4 години ночі. Мова програми – англійська, формат мовлення – еротика. Під час трансляції передач використовуються вікові позначки класифікації відеопродукції та піктограми змістовних характеристик передач системи класифікації Kijkwizer (Nicam, Нідерланди). Реклами та іншої комерційної інформації під час моніторингу не зафіксовано і дозволено не буде.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини