"Підтримати"
Новини
Всі новини

Айварас Абромавічус після тривалого допросу пообіцяв надати важливі матеріали до НАБ

Айварас Абромавичус после длительного допроса пообещал предоставить важные материалы в НАБ


Айвараса Абромавічуса слідчі НАБ допитували протягом трьох годин. Міністра економічного розвитку та торгівлі викликали як свідка. Він надаст як можна швидше додаткові матеріали до Національного антикорупційного бюро.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус планує надати додаткові матеріали до Національного антикорупційного бюро. Про це він повідомив після допиту в НАБу, який тривав 3 години.

Детективи розпочали перевірку фактів, які минулого тижня озвучив міністр економіки, після чого заявив про відставку. Ключові звинувачення Абромавичуса були на адресу першого заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка. Його звинуватили в тиску. Міністра викликали до Антикорупційного бюро як свідка у зв'язку із заявами про втручання народного депутата Ігоря Кононенка в роботу міністерства.

Абромавичус заявив, що із собою приніс матеріали, які, з його слів, можуть зацікавити слідство.

Сам Кононенко назвав закиди спробою перекласти відповідальність за недоліки в роботі міністерства. Разом із тим, напередодні народний депутат Сергій Лещенко опублікував в соцмережі переписку Абромавичуса з виконавчим директором "Нафтогазу" Андрієм Пасішником. Саме його, за словами Абромавичуса, на посаду в Кабінеті міністрів просуває Ігор Кононенко. Андрій Пасішник обвинувачення відкидає.

За словами Абромавічуса саме Пасішника, за словами міністра, нардеп Кононенко і наполягав взяти у заступники.

"У мене в телефоні є ще багато цікавої інформації, тому я нею дуже сильно дорожу, я дуже турбувався за збереження цих даних, тому про всяк випадок Сергій Лещенко, якого я довірив і яким суспільство довіряє про всяк випадок відсилав цей скріншот, тому він узяв його і сьогодні опублікував", - говорить Айварас Абромавічус.

Справу обіцяв не затягувати і підготувати документи вже на поточному тижні.

3 лютого НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства.

За матеріалами 5.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини