"Підтримати"
Новини
Всі новини

Важливо : народна медицина, що призводить до смерті

Важно: народная медицина, что приводит к смертиОБЕРЕЖНО :

Скипидарні ванни

Ванни зі скипидаром приймають, як засіб від болю в суглобах, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, ускладнень цукрового діабету.

Скипидар робить сильну подразнюючу дію на шкіру, прискорює серцебиття, посилює кровотік в органах. Його активна речовини мають високу проникаючу здатність потрапляти в клітини і підсилюва вироблення гістаміну. Така дія може призвести до розвитку алергічних реакцій негайного типу, що нерідко закінчується смертю, отруєння через шкіру, викликати інсульт, аритмію, тахікардію, екзему.

Цю процедуру іноді проводять в санаторіях, але тут людина завжди під наглядом лікаря, процедура призначається обережно. Дозування і якість скипидару, час ванни, стан здоров'я - кожен з цих компонентів може мати фатальні наслідки

Баня і сауна

Сауни у людей завжди асоціюється зі здоров'ям та красою. Насправді лазня корисна, але тільки, якщо ви здорові.

Баня протипоказана при грипі, пневмонії, запаленні нирок, статевих органів, гаймориті і отиті, менінгіті.

При будь-яких станах, які супроводжуються високою температурою, баня небезпечна. У цей час терморегуляція в організмі порушена, і перегрів тіла може стати смертельним.

Небезпечна лазня при гіпертонічній хворобі, ішемічійї хворобі серця, варикозному розширенні вен, бронхіальній астмі, порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті.

Навантаження на серце і судини в лазні збільшується в кілька разів. Гарячий пар може викликати не тільки перегрівання організму, але і спазм дихальних шляхів, що може призвести до задухи.

Омела біла для лікування раку

Відвар і настоянка омели білої прийнято вважати чудодійним засобом від раку. Ця рослина вважається вбивцею ракових клітин, разом не забуває вбивати і здорові.

Ніяких наукових підтверджень ефективності омели проти раку немає, але є ризик отримати серйозне отруєння. Намагаючись лікувати рак народними засобами людина втрачає дорогоцінний час. І ризик померти від раку стає реальним.

Сік і настій чистотілу

Лікування чистотілом рекомендується в народній медицині "від усіх хвороб". Цій рослині приписують чудодійні властивості. При місцевому застосуванні чистотіл випалює бородавки і папіломи, позбавляє від вугрів: це і дало рослині його назва.

Але прийом чистотілу всередину може призвести до важкого отруєння, частіше хронічного. Симптоми отруєння чистотілом: ослаблення / зупинка дихання, різке падіння артеріального тиску, діарея, блювання, аритмія, тахікардія, порушення свідомості, судоми.

Інгаляція над картоплею

Цей нешкідливий спосіб лікування може стати фатальним для дітей. Гарячі пари вареної картоплі можуть викликати набряк гортані, ларингоспазм, обструкцію дихальних шляхів, втрату свідомості.

Протипоказані гарячі інгаляції при високій температурі, дітям до 6 років, при дитячих інфекціях, ангіні.

Народний засіб лікування отиту факелом


Факел може завдати опіки обличчя, голови, які можуть стати фатальними. Народний засіб від болю у вусі прийнято застосовувати і дорослим, і дітям, і воно вважається дуже ефективним.

Клаптик лляної тканини потрібно просочити воском, згорнути трубочкою і вставити у вухо. Вільний коней підпалюють, і чекають, поки факел догорить на 1,5-2 см від вушної раковини. В останній момент факел слід загасити.

Лікування на рейках електромагнітним полем

Смертельно небезпечний метод індонезійської народної медицини пов'язаний із залізницею. Тут прийнято лежати на рейках, і дітям, і дорослим, і вважається, що цей спосіб виліковує від усіх хвороб. Метод заснований на уявленнях про фізіотерапії магнітним полем: коли по сусідній гілці проходить поїзд, рейки на яких лежать наповнюються слабким електричним полем.

Полоскання горла гасом - народний засіб від ангіни

Лікування ангіни гасом дуже небезпечно. Що буде з шлунком і стравоходом дитини, якщо він випадково проковтне гас? Отримані опіки слизових можуть призвести до смерті, так само як і спазм гортані до задухи, а всмоктування гасу в кишечнику - до отруєння.

Настоянка мухомора - чарівний еліксир здоров'я

Мухомор містить отрути, які здатні паралізувати дихання людини, порушити свідомість, викликати діарею і блювоту, тяжке ураження печінки і нирок. Отруєння мускарином часто призводить до смерті.

Народні цілителі рекомендують застосовувати настойку мухомора, як народний засіб від усіх хвороб.

Купання в ополонці - народний засіб від усіх хвороб

Прийнято вважати, що купання у крижаній воді - це кращий спосіб вилікуватися від усіх хвороб. Це питання спірне, і такого екстремального лікуванню приходять не відразу, а лише через роки загартовування.

Це може викликати зупинку серця і дихання, судоми, і людина або замерзне і потоне, або загине від задухи. Ускладнення, які викликані переохолодженням в ополонці, також можуть призвести до смерті, але вже через деякий час.


Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини