"Підтримати"
Новини
Всі новини

Спортсмени поділились правилами здорового харчування

Журналісти порталу GQ зв'язалися з кращими світовими спортсменами та з'ясували, якими здоровими звичками в харчуванні вони користуються у своєму повсякденному житті.

Відомий альпініст Алекс Хоннольд, а також переможець першого сезону шоу Американський воїн-ніндзя Ісаак Кальдієро розпочинають свій день з вівсянки. Такий сніданок є одним з найкращих способів отримати необхідний заряд енергії на весь день.

Чемпіон з фехтування Майлз Чемлі-Вотсон радить змішувати овочі й фрукти в смузі. Склянка коктейлю, в якому одночасно містяться різні корисні речовини, допомагає залишатися здоровим і перебувати в гарному настрої.
Спортсмены поделились правилам здорового питания


Сумоїст Бямбаяв Уламбаяр і тенісист Стен Ваврінка воліють харчуватися рибою, яка багата на білок. Спортсмени рекомендують вживати смажену скумбрію і морського окуня.

Ультрамарафонець Скотт Юрек і гравець в американський футбол Девід Картер стверджують, що бути веганом – це корисно та легко. Виключивши зі свого раціону продукти тваринного походження, спортсмени підвищили свою продуктивність протягом дня. М'ясо вони замінюють на сиро із кеш'ю.
Спортсмены поделились правилам здорового питания

Баскетболіст Джей Джей Редік каже, що головне в харчуванні – це баланс. Якщо організм не відчуває потреби в м'ясі, можна від нього відмовитися. Однак, коли спортсмену хочеться апетитної яловичини, він спокійно замовляє біфштекс.

Футболіст Деандре Йедлін дуже дисциплінований у питанні харчування. Однак він не рекомендує суворо дотримуватися жорсткої дієти та забороняти собі абсолютно все. Час від часу навіть світові чемпіони балують себе чимось смачним. Якщо б вони цього не робили, вони ризикували б зірватися з дієти й увігнати себе в депресію.

Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини