"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Республіці Білорусь побудують два вітряних парки

В Республике Беларусь построят два ветряных парка

Державне виробниче об'єднання «Білорусьнафта» має намір побудувати два вітропарки - у місті Бурмаки Мінської області та селі Лужище Гродненської області. Компанія розвиватиме новий вид альтернативної енергетики у рамках програми з енергозбереження, яка цьогоріч включала 11 напрямків.

Передбачається, що у Бурмаках встановлять 15 вітроенергетичних установок загальною потужністю до 50 МВт, а у селі Лужище - 29 установок потужністю до 80 МВт.

Разом з видобутком вуглеводнів, наданням сервісних послуг у нафтогазовій галузі та модернізацією об'єктів традиційної енергетики «Білорусьнафта» приділяє велику увагу впровадженню альтернативних технологій отримання енергоресурсів. Так, за останні п'ять років об'єднання ввело в експлуатацію 22 теплових насоса, 15 геліоколекторів та 12 фотоелектричних станцій, повідомляє Екотаун

Наразі у фірмовій мережі АЗС підприємства діє кілька станцій, енергетичні потреби яких забезпечуються за рахунок сонячних батарей. З метою розвитку ринку електромобілів "Білорусьнафта" побудувала п'ять електрозарядних станцій. Ряд заходів спрямовано на максимальне використання власного відокремленого від бензину газу для генерації електричної і теплової енергії.

Згідно з даними компанії, очікуваний економічний ефект від реалізації програми з енергозбереження у 2015 році складе 10,2 тис. тонн умовного палива.

У малій енергетиці країни на долю «Білорусьнафта» припадає 7,6% електроенергії. Підприємство здатне забезпечувати власні підрозділи електроенергією власного виробництва на 93,8%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме