"Підтримати"
Новини
Всі новини

До 2025 року у Великобританії не залишиться жодної вугільної електростанції

До 2025 года в Великобритании не останется ни одной угольной электростанции

До 2023 року у Великобританії планують суттєво обмежити використання вугільних електростанцій та повністю відмовитись від них у 2025 році. Про це заявляє державний секретар Великобританії з енергетики та зміни клімату Ембер Радд, повідомляє BBC.com.

«Великобританія не може покладатися на 50-річні вугільні електростанції для своєї розвиненої економіки. Ми повинні побудувати нову енергетичну інфраструктуру, придатну для 21-го століття»
, - сказала Радд, виступаючи в Лондоні перед Інститутом цивільних інженерів.

Радд заявила, що навіть з величезним зростанням сектора поновлюваних джерел енергії, Великобританія досі не зменшує свою залежність від вугілля. Вона зазначила, що близько 21% електроенергії у Великобританії як і раніше виробляється спалюючи вугілля. Більше того, частка виробленої з вугілля електроенергії в 2014 році була навіть вище, ніж у 1999 році.

До одного з найбільш перспективних заходів щодо зменшення шкідливих викидів Ембер Радд віднесла заміну вугільних електростанцій на газові.

Хоча варто підкреслити, що секретар з енергетики та зміни клімату не відкидає можливість «відновлення довіри» до вугільних електростанцій. Статися це може лише в тому випадку, якщо до 2025 року усі вугільні станції країни встановлять сучасне та ефективне обладнання уловлювання, зберігання і переробки вуглецю. Проте ймовірність такого кроку дуже мізерна. Принаймні на сьогоднішній день було досягнуто незначний прогрес у розробці таких технологій.

Великобританія в даний час імпортує близько половини своїх потреб у природному газі, але деякі розрахунки показують, що імпорт газу може зрости до 75% до 2030 року.

Уряд Великобританії в майбутньому буде спиратися у своїй енергетичній політиці не тільки на газові електростанції, але і на атомну енергетику.

«Наша нова атомна електростанція Хінклі-Пойнт З планує почати генерацію електроенергії з середини 2020-х років»
, сказала Радд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини