"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Берліні побудували "сонячну" вежу для безкоштовної зарядки електромобілів

В Берлине построили "солнечную" башню для бесплатной зарядки электромобилей

Днями в Німеччині завершилося будівництво першого фотоелектричного пілона Porshe. Сонячна енергія зможе покрити річну потребу в електроенергії для всього технологічного центру компанії.

Сталева конструкція розташована на території технопарку в берлінському Адлерсхофе, має вагу 37 тонн і підноситься на 25 метрів. Її опуклий фасад, що складається з 7 776 сонячних елементів може генерувати до 30 000 кВт*год електроенергії на рік. Площа поверхні пілона складає приблизно 270 квадратних метрів, а вироблена їм енергія зможе покрити всю потребу в електриці центру Porsche Berlin-Adlershof.

Відкриття центру заплановано на 2017 рік, а його відвідувачі будуть мати можливість використовувати башту в якості безкоштовного джерела електроенергії від Porsche, за допомогою якого, зокрема, вони зможуть заряджати свої електромобілі, повідомляє Infokava.com з посиланням на Екотехніка

Доктор Йенс Путтфаркен (Jens Puttfarcken), голова Правління Porsche Deutschland GmbH, каже, що пілон демонструє чітку прихильність компанії до розвитку електричного транспорту і виступає символом стійких інвестицій, які допоможуть більш дбайливо ставиться до ресурсів: Porsche постійно перебуває на вістрі проблем, пов'язаних з електричною мобільністю».

Днями уряд Німеччини і лідери автопрому оголосили про свій намір розробити для країни до березня цього року стратегію електромобілебудування. Німецькі власті планують створити широку мережу электрозарядных станцій і систему стимулів для переходу на користування електромобілями. ФРН має намір стати провідним ринком в цій сфері.

Так, міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт заявив, що:

«Наша мета - забезпечити прорив у сфері електромобілебудування».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме