"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Нідерландах студенти працюють над створенням автомобіля, паливом для якого буде мурашина кислота

В Нидерландах студенты работают над созданием автомобиля, топливом для которого будет муравьиная кислота

Команда студентів-техніків з університету Ейндховена в Нідерландах створила прототип автомобіля, що працює на мурашиній кислоти. Як повідомляє Phys.org, принцип роботи інноваційного автомобільного палива полягає в тому, що мурашина кислота містить водень, який раніше вже зарекомендував себе в якості альтернативного екологічного виду палива.

Наприклад, нещодавно авто на водневому паливі відправила в серійне виробництво Toyota. У водню, як і у електрики, яку також використовують в якості альтернативи для машин майбутнього», є свої мінуси. Приміром, електромобілі, які залежать від батареї, мають обмежений радіус дії. А водень досить дорого транспортувати і зберігати.

В Нидерландах студенты работают над созданием автомобиля, топливом для которого будет муравьиная кислота


Мурашина ж кислота, за словами розробників з студентської команди Team FAST, завдяки своїй рідкій природі легко і дешево перевозиться. Водень з неї буде вилучатись з допомогою каталітичних реакцій. В якості прикладу студенти створили метрову діючу модель авто, яка допомогла їм отримати грант у розмірі 50 тис. євро на подальшу роботу над автомобілем.

Перший повністю діючий зразок «кислотного» авто розробники планують представити громадськості в 2017 році.

За матеріалами: Naked Science

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини