"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як з'явилася кішка

Как появилась кошка


Кішка - це улюблена домашня тварина людини. Вона граціозна, ласкава, приваблива і незалежна тварина. Всі ми знаємо, що кішки – це незалежні істоти. Давайте спробуємо розібратися, як кішки прийшли в наше життя.

Після того, як на землі з'явилася людина, минув час, і люди почали вести осілий спосіб життя. Вони займалися землеробством і робили запаси врожаю. Це і стало одним з позитивних факторів по прирученню кішки. Тварина приходила на допомогу, коли потрібно було зберегти зібране зерно від гризунів і від вогкості. Залишаючись непомітною, вона ловила мишей і щурів, при цьому клопоту господареві не доставляла. Ось так і почалося спільне проживання людини і кішки.

Перші кішки почали бродити по Землі близько дванадцяти мільйонів років тому. В лісах Північної Америки жили ягуари, а в Китаї оселилися величезні тигри. У Центральній Європі та Північній Італії водилися величезні гепарди, рисі і тосканські леви. Вже до цього часу відбулося деяке формування більш дрібних видів.

Певного предка у кішки немає. Адже цілими тисячоліттями формувався генотип і фенотип тварини.

Наприклад, в Африці досі можна зустріти довгоногу рудувато-сіру кішку. У неї гостра мордочка і довге вузьке тіло, окрас з смужками, схожими на хвилі, є дрібний крап і на хвості темні кільця. Це лівійська кішка. Деякі вчені вважають, що вона і є предком сучасної нашої кішки. Підтверджується це і анатомічним подібністю будови скелета, і однаковим об'ємом черепа.

А, ось, за зовнішнім виглядом дуже схожа на домашню кішку індійська степова кішка. Хоча вона має інше забарвлення (сірувато-жовту з чорними кільцями) і за розмірами набагато більша. Хвіст теж трохи довше, ніж у сучасних кішок. Таких тварин можна зустріти і в Ірані, і в Індії, і в Середній Азії.

У Південно-Східній Азії можна зустріти бенгальську кішку. Вчені вважають, що саме від цього виду відбуваються орієнтальні породи, наприклад, сіамські. Магот і оцелот – так називають деревних американських кішок. Це найбільш поширений вид диких кішок, яких можна тримати як домашніх тварин в будинку. Тобто, їх не складно приручити, але робити це слід з дуже раннього віку, з народження.

Тепер Ви знаєте, як з'явилися кішки. Вони наші друзі. Ми кішок дуже цінуємо, любимо і поважаємо. Ніколи не ображайте своїх вихованців.

За матеріалами elhow

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини