"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені: причину суїциду у людей можна пояснити поведінкою бджіл та мурах

Учёные: причину суицида у людей можно объяснить поведением пчёл и муравьёв


Американські фахівці з Флоридського університету впевнені в тому, що вивчити причини самогубств серед людей допоможуть бджоли і мурахи.

Фахівці заявили, що поведінка людей, які скоїли суїцид, може бути пояснена за допомогою вивчення механізму самогубства, притаманного іншим колоніальним істотам Землі — бджілам і мурахам. Мурахи і бджоли схожі з людьми, оскільки живуть великою групою (колонією). Серед комах також існують акти навмисного самопожертви.

Саме тому, вивчивши їх поведінку можна з'ясувати причину суїциду у людей.

Психологи часто вважають, що вчинення самогубства людиною — це просто результат неправильної роботи нервової системи. Однак для комах, які також проживають у колоніях, як і людина, характерні акти навмисного відходу з життя.

Учёные: причину суицида у людей можно объяснить поведением пчёл и муравьёв


Так роблять, наприклад, бджоли і мурахи. З'ясувавши причини, які штовхають комах на свідоме самогубство, вчені мають намір зрозуміти і пояснити природу людських суїцидів.

Флоридські дослідники переконані, що причина самогубства криється в генному факторі. Тому мурашки і бджоли зможуть пояснити механізми неврологічних реакцій організму на зовнішні чинники, що і штовхає людину до самогубства.

За матеріалами oane.ws

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме