"Підтримати"
Новини
Всі новини

Аби поміняти президента і його посіпак - референдум не потрібен - Касьянов

Чтобы поменять президента и его подпевал - референдум не нужен - КасьяновТовариш Луценко випікає. Згадав Медведчука, назвав його "незабутнім", вивернувся вужем, і звалив все в одну купу - на Яценюка, Медвечука, референдум ... мовляв, чинний закон про референдум протягнув через парламент Медведчук, значить і пропозицію провести референдум про майбутнє Донбасу - теж є медведчуківською...Однак!

Променистий Юрій Віталійович, чи вам не знати, що "незабутній" Медведчук разом з дідусем Кучмою (теж ваш знайомець) призначені на переговори з окупантами вашим патроном Петром Порошенком. Тому вам наговорювати на Медведчука - це все одно що плювати у власний колодязь.

Для більшої частини українців ви всі - як один палець. І всі ви не хочете, щоб народ визначав майбутнє країни. Медведчук - тому що людина путіна; Луценко - тому що людина Порошенка. Ви про все домовилися. До чого цей спектакль?..

А якщо ви думаєте, що "люди вже зробили все - революцію, вибрали президента, вибрали всіх депутатів", і тепер люди вже ні на що не впливають, - то ви сильно помиляєтеся, вельмишановний Юра Луценко. Люди зробили не все. Щоб поміняти президента і його посіпак - референдум не потрібен. Перевірено.

Юрій Касьянов

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини