"Підтримати"
Новини
Всі новини

На утримання трас в Україні виділять 6,5 мільярдів гривень

На содержание трасс в Украине выделят 6,5 миллиардов гривен


На українські дороги виділять в два рази більше запланованого. Верховна Рада, прийнявши новий бюджет, збільшила фінансування на розвиток та утримання доріг в 2016 році порівняно з 2015 роком у два рази - до 6,573 млрд грн.

У проекті бюджету на розвиток та утримання автомобільних доріг пропонувалося виділити 3,323 млрд грн, що практично збігалося з аналогічним показником у бюджеті-2015. Відповідно, в результаті збільшення фінансування цієї статті, загальний бюджет Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) на 2016 рік складе 18,7 млрд грн проти 23 млрд грн, передбачених на 2015 рік.

Крім того, 11,945 млрд грн буде виділено на виконання боргових зобов'язань за залученими раніше кредитами. У 2015 році на ці цілі було виділено понад 17 млрд грн. Ще 232 млн грн піде на ремонт автодоріг державного значення у Львівській області. Загальна сума боргових зобов'язань Укравтодору перед кредиторами на кінець третього кварталу 2015 року становила 47,111 млрд грн.

Раніше Мінінфраструктури розробило та внесло в парламент законопроекти про створення дорожнього спецфонду для окремого фінансування дорожньої галузі. У планах міністерства передбачено, що спецфонд буде створений в наступному році і дозволить зібрати на ремонт доріг близько 40 млрд грн.

За матеріалами Великий світ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини