"Підтримати"
Новини
Всі новини

Франція сподівається, що санкції проти РФ влітку будуть скасовані

Франция надеется, что санкции против РФ летом будут отменены


Еммануель Макрон, який займає посаду міністра економіки Франції, висловив надію на скасування антиросійських економічних санкцій вже по закінченню майбутнього літа.

Таку заяву чиновник зробив в ході виступу перед представниками бізнесу, що збираються взяти участь у сесії Російсько-Французької ради з фінансово-економічних питань, яка відбудеться в Москві.

Головною умовою зняття санкцій, за словами міністра, є беззаперечне виконання Мінських угод.

"Ми маємо намір домогтися можливості скасування антиросійських санкцій вже цього літа у разі повного дотримання мінських домовленостей", - заявив Макрон.

Це вже не перша заява про можливості швидкого скасування санкцій проти Російської Федерації, яка звучить з вуст представників західної еліти. Аналогічну заяву нещодавно зробив і держсекретар США Джон Керрі. Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, він заявив, що в разі виконання всіх угод з врегулювання кризи на Україні, санкції можуть бути зняті вже протягом "найближчих декількох місяців".

"Повна реалізація угод, підписаних в Мінську, проведення демократичних виборів в республіках Донбасу, відновлення кордону України на Сході, а також повне припинення вогню в зоні конфлікту", - такі умови, необхідні для скасування санкцій проти Росії, назвав Даніель Фрід, який є координатором американського Держдепартаменту. Про це він повідомив під час виступу у Вашингтонському університеті.

Практична зустріч, присвячена питанню реалізації угод, підписаних в Мінську, відбулася 15 січня між Владиславом Сурковим і заступником американського державного секретаря Вікторії Нуланд в Калінінграді. В ході зустрічі була проведена консультація по реалізації пунктів угод. Обидві сторони визнали необхідність і користь подібних зустрічей. Нагадаємо, що за умовами Мінських угод передбачається проведення конституційної реформи на Україні з акцентом на децентралізацію, а також повернення Києву контролю над всією довжиною українського кордону.

За матеріалами Сьогодні

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме