"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

10 елементарних правил етикету для будь-якого чоловіка

10 элементарных правил этикета для любого мужчины1. По вулиці чоловік, повинен йти зліва від дами. Праворуч можуть йти тільки військовослужбовці, які повинні бути готові віддати військове вітання.

2. Необхідно підтримати жінку за лікоть, якщо вона оступилася або посковзнулася. Але в звичайній ситуації рішення брати чоловіка під руку чи ні, приймає дама.

3. У присутності жінки чоловік не курить без її дозволу.

4. На вході і виході в приміщення кавалер відкриває перед дамою двері, а сам іде позаду неї.

5. Піднімаючись або спускаючись сходами, чоловік підстраховує свою супутницю, йдучи на одну-дві сходинки ззаду або спереду відповідно.

6. У ліфт перший заходить чоловік, а на виході ж з нього, вперед слід пропустити даму.

7. З автомобіля першим виходить чоловік, він обходить транспортний засіб і відкриває дверцята з боку пасажири, при цьому допомагаючи жінці вибратися. За умови, що чоловік управляє машиною сам, він мав відкрити дверцята і підтримати жінку за лікоть, коли вона сідає на переднє сидіння. У разі якщо чоловік і жінка обидва пасажири таксі, їм належить їхати на задньому сидінні. Першою в салоні влаштовується дама, чоловік сідає поруч.

8. Заходячи в приміщення, чоловікові слід допомогти жінці зняти верхній одяг, виходячи ж з кімнати, варто подати їй одяг.

9. У суспільстві також прийнято не сідати, якщо дами стоять (це стосується і громадського транспорту).

10. За етикетом, чоловікові не слід запізнюватися на зустріч з дамою. Навпаки, кавалеру варто прийти на кілька хвилин раніше, адже його затримка може сконфузити даму і поставити її в незручне становище. У непередбачених випадках необхідно попередити і вибачитися за спізнення.


Матеріал : https://vk.com/unbfacts

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини