"Підтримати"
Новини
Всі новини

Голову сільради в Київській області оштрафували на 3400 грн за роздачу 160 Га землі

Главу сельсовета в Киевской области оштрафовали на 3400 грн за раздачу 160 Га земли
Голова села Зелена поляна (Київська область) використала підроблені документи, щоб віддати в оренду приватній фірмі 158 гектарів землі. Її могли покарати обмеженням волі на три роки. Однак суд зупинився на штраф у 3400 гривень.

Про це стало відомо з вироку Іванківського районного суду Київської області від 21 грудня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Перша інстанція

На лаві підсудних опинилася екс-голова села Зелена поляна (Поліський район Київської області).

Згідно з судовим документом, у березні 2015 року до сільської ради надійшло звернення фірми «Дружба-М» про оренду не витребуваних земельних паїв.

Голова Зеленої поляни в квітні 2015 року склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи – узгодження сільради про надання паїв загальною площею 158 гектарів на 15 років для ведення сільськогосподарського виробництва. При цьому вона чітко знала: засідання депутатів Зеленополянскої сільради не було.

В Поліської райдержадміністрації отримали документ з Зеленої поляни і затвердили оренду, підписавши відповідне розпорядження.

Деякі депутати сільради дізналися про це рішення тільки після того, як помітили трактори, які обробніляють паї жителів села.

На початку травня, дізнавшись про винесення незаконного рішення, була проведена позачергова сесія і схід села, на якому сільський голова подала заяву про звільнення.

На суді вона не визнала своєї провини. Стверджувала, що не ставила печатки на документах, хоча і підписала їх.

Суд визнав, що голова села вчинила підроблення – видачу помилкового рішення сільради про погодження оренди фірмі «Дружба-М» земельних паїв, а на його підставі – направлення клопотання до в. о. голови Поліської РДА.

Прокурор просив суд покарати чиновницю штрафом і позбавленням на три роки права займати посади.

Санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років.

Остаточний вердикт - колишньому сільському голові присудили штраф у розмірі 3400 гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини